PIESKI NA URLOPIE – ZAMÓWIENIA MOŻECIE SKŁADAĆ PRZEZ SKLEP LUB WIADOMOŚĆ, NATOMIAST WYSYŁKA OD 26.06.’24 | INTERNATIONAL SHIPPING AVAILABLE – PLEASE SEND US AN EMAIL

mata dla psa Mlecze Freddie & Wolf

Komfortowa mata podróżna | Travel dog mat

mar 25

Wspólne spędzanie czasu z psem, spacery, wycieczki, wymagają odpowiednich akcesoriów. Jeżeli tak jak i my, lubicie zabierać swoje psiaki ze sobą na różne wyjazdy, przyda się nasza mata podróżna, którą możecie rozłożyć w każdym miejscu.

mata podróżna dla psa perun Freddie & Wolf

Ostatnio udało nam się uchwycić kilka wspólnych kadrów razem z Grace i Fredziem. Jesień zdecydowanie zaskoczyła wszystkich piękną pogodą, a mata doskonale zastąpiła nam na piasku pled.  

mata podróżna dla psa perun Freddie & Wolf

Mata podróżna w myśl ekologii jest ręcznie szyta z resztek obiciowego materiału, który pozostał nam z legowisk i spokojnie można ją prać w pralce. Jest miękka i wygodna, a kompaktowy rozmiar pozwala ją zabrać wszędzie. Jeżeli macie większego psiaka i chcecie wygodnie rozłożyć ją w vanie, dajcie nam znać w wiadomości prywatnej i odszyjemy na wymiar. Każda z mat ma unikatowy, zaprojektowany przez nas wzór. Na zdjęciach widoczne jest Perunowe Niebo.

mata podróżna dla psa Freddie & Wolf Perun
mata podróżna dla psa perun Freddie & Wolf
Mata podróżna dla psa
box prezentowy święta pomysł na prezent box dla psa box dla opiekuna. Mata podróżna dla psa

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Dołącz do nas! Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i wpisami na bloga.

    Adres e-mail*