PIESKI NA URLOPIE – ZAMÓWIENIA MOŻECIE SKŁADAĆ PRZEZ SKLEP LUB WIADOMOŚĆ, NATOMIAST WYSYŁKA OD 26.06.’24 | INTERNATIONAL SHIPPING AVAILABLE – PLEASE SEND US AN EMAIL

DOSTAWA I ZWROTY

DOSTAWA

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące któregokolwiek z naszych produktów, nie wahajcie się wysłać wiadomości na adres e-mail: hello@freddieandwolf.eu skontaktujemy się w ciągu 1-2 dni roboczych.

Czas dostarczenia Zamówienia na terenie Rzeczpospolitej Polski trwa do 5 (pięciu) Dni Roboczych, liczonych od momentu skompletowania i nadania Zamówienia przez Sprzedawcę (zakończenia Czasu Realizacji Zamówienia). Czas realizacji i dostarczania Zamówień przygotowywanych na indywidualne zamówienie Klienta, czy też stanowiące rękodzieło, będzie każdorazowo określany przez Sprzedawcę. Czas dostarczenia Zamówienia może zostać przedłużony w skutek wystąpienia tzw. siły wyższej, a także epidemii COVID – 19. Każdorazowo w każdym przypadku Sprzedawca będzie się bez zbędnej zwłoki kontaktował z Klientem, w celu przekazania mu informacji o najbliższym możliwym terminie dostarczenia Towaru.

BEZPŁATNA WYSYŁKA KRAJOWA:

Dziękujemy, że jesteście z nami! Obecnie oferujemy bezpłatną wysyłkę na terenie Polski dla zamówień powyżej 500 zł.

Wysyłka do Polski:

Paczkomaty InPost 14,00 zł (małe i średnie paczki)
   
Pocztex Kurier48 25,00 zł (posłania i ceramika)

 

Wysyłka za granicę:

Zamówienia poza granicami Polski są na chwilę obecną realizowane poprzez kontakt mailowy hello@freddieandwolf.eu

 

UWAGI DOTYCZĄCE PRODUKCJI:

➳ Wszystkie nasze produkty są wykonywane w małych partiach. Dbając o zrównoważony rozwój, decydujemy się tworzyć w ograniczonych seriach, aby zagwarantować, że nic nie jest nadprodukowane i zapewnić akcesoria najwyższej jakości. Może to spowodować, że kolory/ wzory danej partii będą się nieznacznie różnić. Nasi rękodzielnicy dokładają wszelkich starań, aby dopasować kolorystykę do przedstawionego na zdjęciu projektu, ale ze względu na ręczny proces wytwarzania i szkliwienia np. ceramiki, mogą występować różnice. Ważne jest dla nas, aby zapewnić, że wszelkie niedoskonałości lub niespójności nigdy nie zagrażały integralności produktu, a jedynie dodawały przedmiotowi niepowtarzalnego stylu.

➳ Jak dbać o bambusowo – bawełniane pledy? Zalecamy pranie pledu w wodzie o temperaturze 30°C, bez użycia środków zmiękczających i wybielających. Suszymy na płasko, bez używania suszarek mechanicznych/bębnowych – mogą uszkodzić włókna. Zaznaczamy przy tym, iż w wyniku intensywnego użytkowania i częstego prania produkty bambusowe mogą ulec naturalnemu zużyciu – tkanina może się zaciągnąć lub ulegać zmechaceniu. Tego typ zużycie nie stanowi podstawy do reklamacji.

UWAGI DO TRANSPORTU:

➳ Pamiętajcie proszę o sprawdzeniu paczki w obecności kuriera, pod kątem ewentualnych uszkodzeń zawartości podczas transportu. W razie zaistnienia takiej sytuacji, prosimy o sporządzenie protokołu uszkodzenia w obecności kuriera i niezwłoczne powiadomienia nas o zdarzeniu na adres e-mail hello@freddieandwolf.eu Zastrzegamy sobie prawo do nieuwzględnienia reklamacji, bez sporządzenia przedmiotowego protokołu.

 

REKLAMACJE:

Jeżeli okaże się, że zakupiony towar ma wadę (przy uwzględnieniu faktu, że większość produktów jest rękodziełem i mogą się one w niewielkim stopniu różnić od tych, przedstawionych na zdjęciach w naszym sklepie), bez problemu możesz go zareklamować.

➳ Skontaktuj się z nami w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki pod adresem e-mail: hello@freddieandwolf.eu

➳ Zapakuj bezpiecznie swoje przedmioty w oryginalne pudełko i dołącz formularz reklamacji, który znajdziesz tutaj do paczki.

➳ Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, o czym zostaniesz poinformowany e-mailem. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana, wymienimy wadliwy produkt lub naprawimy wadę.

ZWROTY:

Prawo odstąpienia od umowy.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, a w przypadku umowy zawartej podczas nieumówionej wizyty w miejscu zamieszkania lub zwykłego pobytu konsumenta albo wycieczki – w terminie 30 dni.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy, a w przypadku umowy zawartej podczas nieumówionej wizyty w miejscu zamieszkania lub zwykłego pobytu konsumenta albo wycieczki – po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas na adres Freddie & Wolf Małgorzata Kostecka, os. Niepodległości 3a/13, 31-861 Kraków lub hello@freddieandwolf.eu, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.freddieandwolf.eu. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Uwaga! Przedmioty z wyprzedaży, których cena jest ostateczna oraz te, które zostały wyprodukowane według specyfikacji Konsumenta lub służą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, nie kwalifikują się do zwrotu.

ABY ZWRÓCIĆ PRZEDMIOT:

➳ Zapakuj przedmioty bezpiecznie w oryginalne pudełko i dołącz formularz zwrotu, który znajdziesz tutaj do paczki.
➳ Nadaj przesyłkę pod wskazany w formularzu zwrotu adres.
Po otrzymaniu i sprawdzeniu przedmiotu (ów) w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas zwracanych i nieuszkodzonych towarów, zostanie dokonany zwrot pieniędzy na pierwotną formę płatności użytą do dokonania zakupu, a do Ciebie zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Skutki odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Dziękujemy!