AKCESORIA SPACEROWE SZYJEMY NA ZAMÓWIENIE DO 5 DNI ROBOCZYCH | INTERNATIONAL SHIPPING AVAILABLE – PLEASE SEND US AN EMAIL

spacer z psem, coccker spaniel angielski, border, Jack Russel terier

Zdrowe stawy naszego pupila

kwi 13

Nasz szczeniak od małego będzie spędzał dużo czasu biegając, skacząc i bawiąc się. Ma to duży wpływ na jego stawy. Możemy pomóc je chronić, dodając do posiłków odpowiednie suplementem diety. Ważny będzie również wysiłek fizyczny dostosowany do wieku oraz możliwości czworonoga, który pomoże ochronić szczenię przed dyskomfortem i wyniszczającymi skutkami zapalenia stawów w starszym wieku. Tylko dlatego, że sami uwielbiamy biegać, nie oznacza, że należy za wszelką cenę forsować w ten sposób wspólne spędzanie czasu z naszym pupilem.

 

ortopedyczne legowisko dla psa z memory foam, wzór marzanna, whippet
legowisko ortopedyczne dla psa

Oczywiście dysplazja stawu biodrowego i inne schorzenia mogą dotknąć każdego psa. Jednak niektóre rasy są bardziej podatne na rozwój tych problemów zdrowotnych niż inne, w tym owczarki niemieckie, labradory i golden retrievery. Starsze psy mogą cierpieć na bóle stawów i sztywność. Dobrym rozwiązaniem będzie zamiana legowiska na ortopedyczne, które zapewni im większe wsparcie. Należy upewnić się, że jest łatwo dostępne, podobnie jak miski na jedzenie i wodę. Starsze psy często tracą słuch i wzrok, więc bądźmy cierpliwi i wyrozumiali dla swojego przyjaciela.

Legowisko dla psa z miękkiej gąbki

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Dołącz do nas! Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i wpisami na bloga.

    Adres e-mail*