PIESKI NA URLOPIE – ZAMÓWIENIA MOŻECIE SKŁADAĆ PRZEZ SKLEP LUB WIADOMOŚĆ, NATOMIAST WYSYŁKA OD 26.06.’24 | INTERNATIONAL SHIPPING AVAILABLE – PLEASE SEND US AN EMAIL

OBROŻA MARTINGALE | ALATYR

 powiadom mnie o dostępności 

65,00 75,00 

Obroża dla psa typu Martingale jest czymś pomiędzy obrożą klasyczną, a półzaciskową. Działa ona na podobnej zasadzie jak ta druga, lekko zaciskając się na szyi psa, gdy ten pociągnie za smycz. Dzięki blokadzie, nie sposób go skrzywdzić. Jest to model najczęściej wybierany spośród właścicieli psów posiadających węższą głowę i szerszą szyję np. Chart szkocki, włoski, afgański, Wilczarz irlandzki, Saluki, Borzoi, czy Pies faraona. Wykonana z mocnej, ale miękkiej taśmy zapewni wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Obroża dobrze dopasowuje się do szyi, jednocześnie zapewniając większą kontrolę na spacerach.

S: Obwód szyi  24 – 34 cm

M: Obwód szyi  28 – 45 cm

L: Obwód szyi  40 – 62 cm

XL: Obwód szyi  60 – 65 cm

  • Obroże są szyte ręcznie na zamówienie.
  • Kolory: odcienie czerwieni/ rudości oraz ciemna śliwka.
  • Istnieje możliwość zamówienia podszycia obroży materiałem z kodury lub pianką (+10zł). Wyślijcie nam wiadomość.
  • Wytrzymałe okucia, gustownie podkreślają poziom szczegółowości naszych projektów.
  • Jeżeli interesuje Was inny rozmiar lub wzór na taśmie w tej wersji obroży, dajcie nam znać w wiadomości.

Komplet można wzbogacić o stylizowaną mosiężną adresatkę, która idealnie nadaje się, aby wygrawerować na niej dane psiego opiekuna.

Każda obroża, smycz i szelki, pakowane są w bawełniany woreczek, który w myśl ekologii posłuży nam jeszcze do innych celów.

  • Jeżeli wysyłka ma być realizowana na paczkomat, proszę w uwagach do zamówienia podać jego numer.

 

ALATYR

Jeżeli wierzyć dawnym bajarzom, gdzieś na dalekim wschodzie, w „morskim odmęcie”, zlokalizowany jest mityczny kamień – Alatyr. Koncentruje on energię światła, a jego blask znajduje swe odbicie nad horyzontem nocnego nieba. Czasami utożsamiany z innym magicznym kamieniem, skąpanym w ciepłych ognistych barwach, łatwo palnym, pięknym, żywicznym… Słowiański jantar, egipski sokal, grecki elektron, arabski anbar, czy z germańskiego bursztyn. Jakkolwiek byśmy go nie nazywali, nie mogło zabraknąć poświęconej mu kolekcji.

Pani Kasia

Dzięki talentowi krawieckiemu pani Kasi możemy pochwalić się wysoką jakością naszych obroży, smyczy i szelek. Wszystko jest szyte ręcznie i dopracowane do najdrobniejszego szczegółu.